mini Election MG 3455Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, jog prasideda rinkimai į laisvas Vilniaus universiteto Senato narių vietas.

Į Komunikacijos fakulteto (su Biblioteka) rinkėjų sąrašą įtraukti darbuotojai turi teisę kelti savo kandidatūrą į Socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo vietą (vietoje Tarybos nariu išrinkto prof. R. Lazutkos).

Šiuose rinkimuose balsuoti teisę turės Ekonomikos fakulteto, Filologijos fakulteto (su Orientalistikos centru), Filosofijos fakulteto (su Lyčių studijų centru, Religijos studijų ir tyrimų centru bei Kultūros centru), Istorijos fakulteto, Kauno humanitarinio fakulteto, Komunikacijos fakulteto (su Biblioteka), Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Teisės fakulteto bei Užsienio kalbų instituto rinkėjai.

Renkant mokslo sričių atstovą, balsuoti bus galima tik už tuos kandidatus, kurie nedirba tame kamieniniame padalinyje, kuriame vykdomas balsavimas.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto bei Senato patvirtintos Senato narių rinkimo tvarkos nuostatomis. Rinkimus Komunikacijos fakultete vykdys padalinio rinkimų komisija: doc. dr. Nastazija Keršytė (pirmininkė), Andrius Nenėnas, dr. Tomas Petreikis.

Kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyksta nuo balandžio 27 dienos iki gegužės 6 dienos, 15 valandos. Teisę kelti kandidatus ir išsikelti kandidatu į VU Senato narius turi kiekvienas padalinio rinkėjas, iki nurodyto laiko pateikęs pasirašytą pasiūlymą padalinio rinkimų komisijai. Pasiūlymus priima dekano padėjėjas Andrius Nenėnas (pirmadieniais, penktadieniais 8-14 val. Saulėtekio al. 9, I rūmai, 206 kab.).

Rinkimai į laisvas Senato narių vietas vyks gegužės 27–29 dienomis.