mini Dominique Lefebvre2015 m. balandžio 21-22 dienomis fakultete paskaitas skaitys pagal Erasmus + programą atvykusi lekt. Dominique LEFEBVRE iš HELHA aukštosios mokyklos Belgijoje.

Lektorė parengė paskaitų ciklą magistrantūros pakopos studentams anglų kalba: Krizių komunikacija (Crisis Communication).

Lekt. D. Lefebvre moksliniai interesai yra komunikacijos vadyba, krizės ir vidinė komunikacija. D. Lefebvre taip pat yra praktikė – vienoje Belgijos cemento pramonės įmonėje dirba viešųjų ryšių vadybininke.

Kviečiame susipažinti su dėstytojos paskaitų tvarkaraščiu.