mini pieter glasbergenUtrechto ir Mastrichto universitetų profesoriaus, darnaus vystymosi politikos eksperto paskaitų ciklas Komunikacijos fakultete.

2015 m. balandžio 8-11 dienomis Komunikacijos fakultete viešės Utrechto ir Mastrichto universitetų Nyderlandų Karalystėje profesorius dr. Pieter Glasbergen.

Prof. dr. P. Glasbergen sukaupęs ilgą patirtį darnaus vystymosi politikos tyrimų ir valdymo srityje, parengė paskaitų ciklą magistrantūros pakopos studentams anglų kalba: Partnerystė darniam vystymuisi: naujojo valdymo paradigma (Partnerships for Sustainable Development: Reflections on a New Governance Paradigm). Planuojamos ne tik teorinės paskaitos, bet ir interaktyvūs žaidimai, diskusijos.

Paskaitos vyks 2015 m. balandžio 8-11 dienomis Komunikacijos fakultete, Spaudos teatro auditorijoje (Saulėtekio al. 9).

Kviečiame susipažinti su paskaitų tvarkaraščiu ir prof. dr. Pieter Glasbergen biografija.

Prof. dr. Pieter Glasbergen paskaitų ciklas organizuojamas kartu su Lietuvos mokslo taryba įgyvendinant ES struktūrinių fondų projektą „Konkursinis trumpalaikių mokslininkų vizitų finansavimas“.