mini pieter glasbergenKomunikacijos fakulteto administracija stiprindama bendradarbiavimą su Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA) organizuoja viešą paskaitą jos nariams.

Paskaitą tema Sertifikavimo partnerystė globalioje prekių grandinėje (Certifying Partnerships in Global Commodity Chains) skaitys Komunikacijos fakultete viešintis Utrechto ir Mastrichto universitetų profesorius, darnaus vystymosi politikos ekspertas prof. dr. Pieter Glasbergen.

Paskaita vyks balandžio 10 d. 10 val. Komunikacijos fakultete, Spaudos teatro auditorijoje (Saulėtekio al. 9).