mini Irina MikhailavaUžsienio dėstytojos paskaitų ciklas ŽVL ir ISV magistrantūros studijų programų studentams

2015 m. kovo 23-26 d. Komunikacijos fakultete viešės Vrije Universiteit Amsterdam universiteto Olandijoje dėstytoja dr. Irina Mikhailava. Daktarė parengė paskaitų ciklą „Strategic Information and Knowledge Management”, skirtą Žinių vadybos ir lyderystės bei Informacijos sistemų vadybos magistrantūros studijų programų studentams.

Kviečiame susipažinti su paskaitų tvarkaraščiu ir dr. I. Mikhailava biografija.

Dr. Irina Mikhailava paskaitų ciklas organizuojamas kartu su Lietuvos mokslo taryba įgyvendinant ES struktūrinių fondų projektą „Konkursinis trumpalaikių mokslininkų vizitų finansavimas“.