mini tag logoKomunikacijos fakultete pranešimą skaitys reklamos mokyklos  "The Atomic Garden Vilnius"  kūrybos kurso vadovas Antonio Bechtle.

Pranešimo tema: “My work playlist: creative guidelines expressed in songs”. Pranešimas bus skaitomas anglų kalba.

Antonio, remdamasis muzikos atlikėjais ir jų kūriniais, pasidalins savo darbo principais ir filosofija.

Kur gyvena įkvėpimas bei įžvalgos, kaip gimsta idėjos, kaip to išmokti ir atsidurti ten, kur šiuo metu yra Antonio sužinoti galėsite kovo 17 dieną, 18 val. Spaudos teatro salėje (217a., Saulėtekio al. 9, 1 rūmai).

ANTONIO BECHTLE - kūrybos kurso vadovas reklamos mokykloje "The Atomic Garden Vilnius" ir kūrybos vadovas reklamos agentūroje "Milk".