bobcatsss2015KF atstovės dalyvavo tarptautinėje konferencijoje BOBCATSSS 2015.

Čekijoje sausio 29 – 30 dienomis vykusioje konferencijoje BOBCATSSS 2015: Design • Innovation • Participation  fakultetui atstovavo bakalaurantės Diana Gailiūtė, Julija Ingelevič ir dėstytoja dr. Jurgita Rudžionienė.

Dvidešimt trečiąją BOBCATSSS konferenciją organizavo Masaryk (Čekija) ir Tampere (Suomija) universitetų studentų ir dėstytojų komanda. Dauguma pranešimų buvo skirti naujų technologijų plėtrai ir jų pritaikymo informacijos įstaigose problematikai, naujų programų, suteikiančių galimybę komunikuoti ir akimirksniu dalintis turima informacija, pristatymui ir analizei.