144-2Kandidatas į VU Tarybą: apie būtinus priimti sprendimus, veiklos ir Universiteto viziją.

VU vykstant neeiliniam įvykiui – besirengiant rinkti Tarybą, kuri turės įgaliojimų svarstyti ir spręsti strateginius klausimus, svarbu pastebėti kandidatus, atstovausiančius išorinėms mokslo ir praktikos sritims ir turintiems sėkmingos profesinės patirties.

11 narių taryba ne tik išrinks stambiausios aukštosios mokyklos rektorių, bet ir kartu su juo vykdys Universiteto reformą.

Verslininkas, VU Teisės fakulteto Alumnų draugijos Tarybos pirmininkas Virginijus Adutavičius yra bendrovės „Veritas Ana“ vadovas. Savo verslą pradėjęs nuo keleto šimtų rublių, dabar V. Adutavičius didelę dalį savo pinigų skiria labdarai. Jis remia vaikų globos namus, sunkiai gyvenančias šeimas. Daug pajamų mecenatas skiria įvairioms organizacijoms, tarp kurių yra ir Vilniaus universitetas.

Interviu su kandidatu į VU Tarybą – naujienų portale delfi.lt: http://bit.ly/1u0VoVw .