KF alumnų draugijos atkūrimas 2014.10.30

Spalio 30 d. gausiai susirinkę fakulteto absolventai vienbalsiai nutarė atkurti dar 2004 metais įsteigtą KF alumnų draugiją ir pradėti iniciatyvią jos veiklą.

Alumnų susirinkimą pradėjo studijų reikalų prodekanė doc. dr. Renata Matkevičienė. Ji pasveikinusi susirinkusiuosius priminė, kokia svarbi aktyvi alumnų draugija fakulteto bendruomenei. „Džiugu matyti tiek iniciatyvių, veiklai pasiryžusių fakulteto absolventų,“ – susirinkusiems kalbėjo doc. dr. R. Matkevičienė. Alumnai taip pat džiaugėsi turėdami galimybę sugrįžti į fakultetą bei siūlė būdus, kaip aktyviai veikti draugijoje. Absolventai svarstė viešų paskaitų, išvykų organizavimo klausimus, siūlė sukurti skatinamųjų vienkartinių stipendijų ar premijų pažangiems studentams fondą. Kartu alumnai aptarė atkuriamuosius alumnų draugijos darbus: nario mokesčio įvedimą, narių registracijos formą, alumnų duomenų bazės ir tinklapio kūrimo galimybes.

Susirinkimo metu prodekanės paskatinti KF absolventai išsirinko alumnų draugijos Tarybą ir pirmininką. Naujoji KF alumnų Taryba – Jonas Milerius, Alina Sirevičiūtė, Gitana Kepalaitė, Rūta Merčaitienė, Violeta Šimelionienė ir Žanas Gongapševas – išrinko atkurtosios KF alumnų draugijos pirmininką: trijų metų kadencijai draugijai pirmininkaus Žanas Gongapševas. Tarybos nariai ryžtingai nusiteikė darbui ir pažadėjo aktyviai siekti aktyvios draugijos veiklos.

Pasibaigus oficialiai susirinkimo daliai ir įsiamžinus bendrai nuotraukai KF absolventai neskubėjo išsiskirstyti ir liko diskusijoms prie puodelio kavos.

KF alumnų draugija buvo įkurta 2004 metų pabaigoje. Aktyvi kelis metus trūkusi draugijos veikla nutrūko ir tik 2013 metais fakulteto dėstytojų ir administracijos iniciatyva buvo pradėta gaivinti.

Alumnų draugija – tai absolventų sambūris, kurio tikslas – palaikyti tvirtus ryšius su universitetu, ugdyti alumnų bendruomenės profesinius gebėjimus, prisidėti prie fakulteto veiklos plėtotės, padėti puoselėti ir palaikyti aukštą studijų lygį fakultete.

Kelios KF alumnų draugijos susirinkimo akimirkos.  Karolio Pilypo Liutkevičiaus nuotr.