app camp

Kūrybinėse dirbtuvėse „App Camp“ sukurta programėlė pasakas perkels į išmaniuosius telefonus.

Išmaniesiems prietaisams skirtų skaitmeninio kultūros paveldo programėlių Lietuvoje beveik nėra, o ir Europoje jų nedaug, tad programėlių kūrėjai buvo skatinami papildyti kultūros rinką inovatyviais produktais.

VU Komunikacijos fakulteto mokslininkai skelbė kultūros sekciją didžiausiose Baltijos ir Šiaurės Europos mobiliųjų programėlių dirbtuvėse „App Camp 2014“. VU KF apdovanojo dvi komandas: „FairyTale”, sukūrusią programėlę, įgalinančią lietuvių liaudies pasakas perkelti į išmaniuosius įrenginius, ir „Smart Museum“ už programėlę, skirtą žvejybos muziejui. Abiem komandoms įteiktas po 4500 Lt prizas.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Kūrybinių dirbtuvių rezultatai išsamiai nušviesti naujienų portale delfi.lt: http://bit.ly/1wNTyyd .