paroda 2014KF ekspozicijų salėje bus pristatoma aktoriaus, diplomato ir fotografo Juozo Budraičio paroda „Sienos ir žmonės“.

„Daugelį metų vaikštau po Vilniaus senamiestį ir fotografuoju aptrupėjusius mūrus. Man gražios sienų, arkų, pamatų, stogų faktūros. Suprantu, kad tai nėra tobulas grožis, tačiau mane žavi ir traukia natūrali statinių sąveika su laiku. Fotografuoju, nujausdamas, kad neilgai trukus to vaizdo gali nebelikti“, - taip nuotraukų kolekciją apibūdina J. Budraitis.

Parodos pristatymas - rugsėjo 25 dieną 15 val. KF Ekspozicijų salėje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, II aukštas).