Genovaitė ir Bronius RaguočiaiŽurnalistikos istorikas ir teoretikas doc. dr. Bronius Raguotis mini 85-metį.

1954 m. B. Raguotis baigė žurnalistikos studijas Vilniaus valstybinio universiteto* Istorijos-filologijos fakultete. 1950 – 1963 metais dirbo „Tiesos“ laikraščio korespondentu, nuo 1963 metų – Žurnalistikos katedros vyr. dėstytojas.

1970 m. apgynė disertaciją „Antanas Bimba – publicistas ir kultūros istorikas“, už kurią buvo suteiktas istorijos mokslų kandidato laipsnis**. 1974 m. suteiktas docento vardas.

1984 09 01 – 1985 08 31 – Žurnalistikos katedros vedėjas, o įkūrus naują, RTV žurnalistikos katedrą, 1985 09 01 – 1991 08 31 buvo Spaudos žurnalistikos katedros vedėjas.

Nuo darbo Universitete pradžios dėstė Lietuvos žurnalistikos istoriją, vėliau – užsienio komunistinės ir darbininkų spaudos istoriją, Amerikos lietuvių periodikos istoriją, partinės ir tarybinės spaudos teoriją ir praktiką, literatūros ir meno kritikos kursą, publicistikos teoriją.

2006–2011 skaitė bakalauro studentams specialias progines Žurnalistikos istorijos dalyko paskaitas.

Proginis susitikimas su doc. dr. Broniumi Raguočiu vyks rugsėjo 23 d. (antradienį) VU KF Žurnalistikos instituto „Vilniaus balso“ salėje (Maironio g. 7, Vilnius), pradžia – 11.30 val.

Organizatoriai maloniai prašo dalyvavimą patvirtinti el. paštu arba tel. 8686 85 452.

Išsamiau apie doc. dr. B. Raguotį.

* Dab. Vilniaus universitetas
** Dab. prilygintina humanitarinių mokslų daktarui.