journalist by_rock_lady-d3hc54tSpalio 9-12 d. vyks stovykla „Europos verslo reporteris 2014", skirta studentams bei pradedantiesiems žurnalistams.

Nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuva įsijungs į euro zoną; tai atvers naujas galimybes Lietuvos ekonomikai, verslui ir gyventojams. Tad šių metų stovyklos tema – ką verslo reporteris turi išmanyti apie eurą? Programą galite rasti čia.

Pretendentai turi raštu pateikti konkrečią juos dominančią temą ir keliais sakiniais atskleisti pagrindinius teiginius (iki 1000 spaudos ženklų). Be to, prašoma parašyti 3 klausimus, kuriuos norėtumėte užduoti stovyklos pranešėjams.

Registruotis galite čia iki rugsėjo 19 d. 16 val. Atrankos rezultatai skelbiami rugsėjo 25 d.

Stovykla vyks Dvarčėnų dvare Alytaus rajone. Transportu iš Vilniaus ir Kauno, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidomis bus pasirūpinta. Stovyklą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos banku ir dienraščiu „Verslo žinios“

Dėl papildomų klausimų galite kreiptis į Benigną Chijenaitę ( el. pašto adresas: ).