mini RigaKF vyko vienas iš „Rygos vasaros mokyklos” (Rigas summer school) etapų, kuriame dalyvavo Latvijos ir kitų Europos universitetų studentai.

Projekto „Rygos vasaros mokyklos” dalyviai Lietuvoje praleido dvi dienas. Viešėdami KF studentai klausėsi doc. dr. Andriaus Gudausko paskaitos apie tai, kaip kuriamas klasikinis pasakojimas („The classical narrative structure”). Vasaros mokyklos dalyviams taip pat buvo pristatytas žurnalistikos absolvento Mindaugo Drigoto baigiamasis kūrybinis darbas „Nykstančio kaimo portretas", vyko aptarimas ir diskusija.

„Rygos vasaros mokykla” telkia studentus iš įvairių Europos šalių.  Mokyklos dalyviai klausosi paskaitų apie filmų kūrimą, dalyvauja įvairiose praktiniuose mokymuose ir patys kuria filmus.

Vasaros mokyklos projekte dalyvauja ir KF studentai.