mozuraiteMirė docentė Vita Mozūraitė.

Docentė V.Mozūraitė (1960 – 2014) daugiau nei dvejus pedagoginės ir mokslinės veiklos dešimtmečius paskyrė vaikų literatūros ir skaitymo ypatumų tyrinėjimui.

KF dirbo nuo 1991-ųjų. 1993-aisiais apgynė socialinių mokslų daktaro disertaciją „Vaikų knygos leidyba Lietuvoje: 1940–1990 m.“

Skaitė šiuos kursus: Komunikacijos įgūdžiai, Informacinis raštingumas, Profesinė etika, Lektologija, Viešojo komunikavimo įgūdžiai, Teatro menas.

Dėl jos mirties užuojautą pareiškė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Apie tai rašo „Lietuvos žinios”

Su ja atsisveikinti bus galima birželio 13 d. 13 – 16 val. laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ (Ąžuolyno g. 10, Vilnius).

V.Mozūraitė bus laidojama Rokantiškių kapinėse, urna išnešama 16.30 val.  V. Mozūraitės anksčiau išreikštu pageidavimu prašoma nešti tik skintas gėles.