Election MG_3455Rinkimai vyks tiesioginiu slaptu balsavimu nuo birželio 16 d. 9 val. iki birželio 18 d. 15 val. 206 kabinete (VU KF).

Prašome šiuo laiku atvykti ir pasirašyti rinkėjų sąraše. Balsuojant Jums bus pateikti 2 biuleteniai (vienas – rinkti Senato narį nuo kamieninio padalinio, kitas – rinkti Senato narį pagal mokslo sritį).

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas kelia šiuos kandidatus į Senato narius:

• prof. dr. Zenoną Atkočiūnienę – į KF kandidatų į Senato narius sąrašą (pagal Senato narių rinkimo tvarkos 16.1 p.); iškėlė Knygotyros ir dokumentotyros institutas, Muzeologijos katedra.
  • prof. dr. Arvydą Pacevičių – į bendrą visų Universiteto socialinių, humanitarinių mokslų ir menų sritims atstovaujančių asmenų – kandidatų į Senato narius sąrašą (pagal Senato narių rinkimo tvarkos 16.3 p.); iškėlė Knygotyros ir dokumentotyros institutas, Medijų tyrimų laboratorija.

Kandidatus į Senato narius rinkti gali Komunikacijos fakulteto dėstytojai, mokslo (meno) darbuotojai (sąrašas), jei jie:

• dirba Komunikacijos fakultete bent 0,5 etato:
    - turi bent 3 metų nepertraukiamo darbo fakultete stažą
     ARBA
    - dirba pagal neterminuotas darbo sutartis

Esant svarbioms priežastims negalintieji atvykti šiuo laiku gali balsuoti iš anksto birželio 13 d. 9 – 15 val. 206 kabinete.