juodakisGegužės 14 d. doc. Virgilijus Juodakis kartu su Fakulteto bendruomene minėjo savo 80-metį.

Senjoras 1964 m. baigė žurnalistikos studijas VU Istorijos – filologijos fakultete. Iki 2000 m. dėstė fotožurnalistiką. Prieš keturis dešimtmečius V. Juodakis apgynė pirmąjį mokslinį darbą Lietuvos fotografijos istorijos tema „Fotografijos istorijos Lietuvoje bruožai iki 1940 m.“

Žurnalistikos studentė Agnė Čeplinskienė minėjimo metu pristatė trumpametražį dokumentinį filmą „Virgilijus Juodakis. Auksinis ruduo