Projektų valdymo čempionatasBakalauro studenčių komanda dalyvavo Projektų valdymo čempionato (PVČ) finale.

„4VIV” pasivadinusios trečio kurso Verslo informacijos vadybos studentės sėkmingai įveikė Projektų valdymo čempionato atranką ir pateko į finalą. Jame merginos varžėsi su penkiomis komandomis iš Lietuvos universitetų. Jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamame konkurse studentės turėjo parodyti turimus projektų valdymo įgūdžius.

„4VIV” komandą sudarė KF trečio kurso studentės Monika Vaščilaitė, Alma Vapsvaitė, Lina Kalinauskaitė ir Lina Matiukaitė.