ISSS 2014 smallPrasideda atranka į tarptautinį studentų vasaros seminarą.

Kviečiame dalyvauti atrankoje į tarptautinį studentų vasaros seminarą (angl. ISSS – International Student Summer Seminar), vyksiantį Bulgarijoje liepos 14-26 dienomis. 2014 metų tema – „Cloud computing – information, innovation, cooperation and shared knowledge“.

Į kasmetinį tarptautinį vasaros seminarą dviem savaitėms susirinks studentai iš Nyderlandų, Vokietijos, Ispanijos, Bulgarijos, Lenkijos ir Lietuvos. Studentai klausysis dėstytojų ir praktikų iš skirtingų šalių paskaitų, dalyvaus diskusijose ir seminaruose, susipažins su kitų šalių kultūromis.

Dalyvio mokestis – 50 eurų (kitos išlaidos bus padengtos seminaro organizatorių).

Studentai, norintys dalyvauti vasaros seminare, iki kovo 7 dienos turi atsiųsti motyvacinį laišką ir paskutinių dviejų semestrų įvertinimų rezultatus.  Kontaktinis asmuo: dr. Andrius Šuminas, el.p. .