Bobcats2014KF atstovės dalyvavo tarptautinėje konferencijoje BOBCATSSS 2014: Library (r)evolution: Promoting sustainable information practices.

Šiais metais fakultetui atstovavo magistrantės Agnė Bankauskaitė, Fausta Brasaitė, Monika Parėdnytė ir dėstytoja dr. Jurgita Rudžionienė.

Studentės konferencijoje skaitė pranešimą Naujosios technologijos atveria naujas galimybes. Elektroninių leidinių valdymo informacinės sistemos (ELVIS) atvejis (angl. New Technologies ‒ New Possibilities. A Case of Electronic Publications Management Information System (ELVIS). Dr. J. Rudžionienė EUCLID (angl. European Association for Library and Information Education and Research) sesijoje tarptautinę mokslininkų bendruomenę supažindino su informacijos ir komunikacijos studijų Komunikacijos fakultete perspektyvomis.

Kasmetinė, dvidešimt antroji, BOBCATSSS konferencija šiais, 2014-aisiais metais, vyko Ispanijoje, Barselonos universitete. Konferenciją organizavo jungtinė Barselonos (Ispanija) ir Boraso (Švedija) universitetų studentų ir dėstytojų komanda.

Išsamiau apie konferenciją: http://bobcatsss2014.hb.se/?page_id=20