E. M. vakarasKolegos ir bičiuliai sveikino prof. Eleną Macevičiūtę 35-mečio Vilniaus universitete proga.

Viešoje paskaitoje „Trisdešimt penkeri profesorės Elenos Macevičiūtės metai Vilniaus universitete“ profesorė E.Macevičiūtė drauge su kolegomis ir bičiuliais prisiminė nuveiktus darbus, patirtus iššūkius ir smagius nutikimus.

Renginio vedėjas profesorius Domas Kaunas susirinkusiesiems pristatė virtualų istorinių nuotraukų ir atsiminimų albumą: „Kelias į žvaigždes. Profesorės Elenos Macevičiūtės versija“.

Profesorę sveikino kolegos, bendraminčiai, studijų laikų bičiuliai, studentai.

Akimirkos iš renginio (Justino Kirkučio nuotr.):