Būsimi renginiai

Studentas vienai dienai paskaita balandžio 24 d. 13 val.

Komunikacijos fakultetas organizuoja specialią „Studentas vienai dienai” paskaitą moksleiviams „Vaizdo žaidimai ir komunikacija“ (lekt. Vaidas Gecevičius). Paskaitos metu visi besidomintys komunikacijos krypties studijomis taip pat bus supažindinami su Fakulteto bakalauro studijų programomis.
Numatoma trukmė – 45 min.

Gyvai paskaita vyks 217 auditorijoje.

Nuotoliu, galite prisijunti per TEAMS platformą.

Seminarų datos:

• 2024 m. balandžio 16 d., 15:00 val., 214 (Freskų) auditorija. Saulėtekio al. 9, I rūmai.
  • 2024 m. gegužės 7 d., 15:00 val. nuotoliniu būdu MS Teams platformoje.

Visus norinčius dalyvauti seminaruose prašome registruotis, kad galėtume su Jumis susisiekti ir išsiųsti priminimus, prisijungimo nuorodą.

Plačiau: https://www.kf.vu.lt/naujienos/bendrai/7308-seminaru-ciklas-besidomintiems-komunikacijos-ir-informacijos-mokslu-krypties-doktoranturos-studijomis