Apie

VKC logo

 

 

 

Viešosios komunikacijos centro (VKC) ir jo organizuojamų mokymų tikslas ir veiklos sritis – kelti komunikacijos ir informacijos srities specialistų (žurnalistų, viešųjų ryšių, komunikacijos ir reklamos specialistų, leidėjų, bibliotekininkų, kūrybos pramonės vadybininkų) kvalifikaciją rengiant profesines studijas ir trumpus mokymo kursus.

VKC įgyvendina Vilniaus universiteto Senato nutarimu patvirtintas MOKYMOSI VISĄ GYVENIMĄ programas, kurias parengia Komunikacijos fakulteto darbuotojai ir partneriai:

Šiuo metu rengiamos ir nuo 2017 m. bus įgyvendinamos ir kitų komunikacijos šakų programos. VKC dėsto Lietuvos ir užsienio universitetų dėstytojai, verslo įmonių, valstybinių institucijų vadovai ir specialistai. Žurnalistikos ir viešųjų ryšių mokymai suteikia pagrindus kitų specialybių studentams, leidžia pakelti savo kvalifikaciją jau dirbantiems šiose srityse.

VKC priima paraiškas ir klausimus ekspertinėms komunikacijos ir informacijos srities išvadoms ar rekomendacijoms parengti.

kmc pastatasNikitos Voitov nuotrauka

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos