Projekto tikslas – įgyti svarbių ir naujų mokslinių bei dalykinių kompetencijų parengiant ir tarptautinei mokslo bendruomenės auditorijai Tarptautinės teatro tyrėjų federacijos (IFTR) konferencijoje „Theatre, Performance and Urbanism“ pristatant mokslinį pranešimą „Communicative Turn in Theatre Industry“ (liet. „Komunikacinis posūkis teatro industrijoje“), kuriame analizuojami estetiniai, komunikaciniai ir visuomeniniai šiuolaikinio teatro industrijos veiklos parametrai.

Projekto dalyvisdoc. dr. Martynas Petrikas

Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0288) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).

Projekto vykdytojas:

VU ES strukturiniai fondai logo