kaip bendrauti_su_ziniasklaidaPečiulis Žygintas

Vilnius, 2014 m. 232 p.

ISBN 9786094660214

Knygos pirmajame skyriuje aptariama žiniasklaidos virtuvė, pasakojama apie žurnalisto darbo specifiką, vienokio ar kitokio žurnalistų elgesio priežastis ir mokoma prie jų prisitaikyti, suteikti žurnalistui reikalingos informacijos ir pasakyti tai, ką iš tiesų norėjai.

Antrame skyriuje kalbama apie mus užvaldančius baimę, nerimą ir būdus, kaip juos prisijaukinti, neutralizuoti, priversti tarnauti mums.

Trečiame skyriuje aptariama, kaip ramiai ir metodiškai rengtis būsimam susitikimui su žurnalistu.

Ketvirtame skyriuje pateikiami patarimai, kaip komunikuoti visais turimais kanalais ir tapti įtaigiam.

Penktas skyrius skirtas interviu ir diskusijai – populiariausiems žiniasklaidos žanrams.