Vertybės

 • Fakulteto žmonės
  Fakultete dirbantys ir studijuojantys žmonės yra svarbiausia, pirminė Fakulteto vertybė. Mokslo procese specialisto intelektas, jo motyvacija, kūrybiškumas, inovatyvumas yra svarbiausi sėkmės veiksniai. Humanizmo principais, abipuse pagarba pagrįsti administracijos, darbuotojų, studentų tarpusavio santykiai turi būti bendravimo pavyzdys, jie suburia Fakulteto bendruomenę bendrai veiklai.

 • Mokslo ir studijų kokybė
  Mokslo ir studijų kokybė – ne kaip formaliųjų, laikinų teorinių modelių ar kriterijų tenkinimas, bet kaip pritaikomi realiame gyvenime, ilgalaikiai, išliekamąją vertę turintys dalykai, sukuriami nuolat tobulinant užduotis ir infrastruktūrą, gerinant žmogiškuosius išteklius.

 • Kūrybingumas
  Kūrybingumas ypač skatinamas mokslo ir studijų procese. Jis suprantamas kaip kuriančioji, pažangi žmogaus veikla, individo polinkis į naują, originalų ar novatorišką idėjų komponavimą, modeliavimą ar apmąstymą.

 • Naujų technologijų taikymas
  Pirmaujančių, naujų technologijų naudojimas ir taikymas mokslo ir studijų procese padeda rengti specialistus, kurie ne tik atitiktų dabartinės rinkos poreikius, bet ir gebėtų prisitaikyti kintančiame pasaulyje, patys savo veikla skatintų inovacijas ir permainas praktinės veiklos srityse.

 • Socialinė atsakomybė
  Fakultetas siekia įtraukti aplinkos problemas į savo bendrą veiklą ir ryšius su suinteresuotomis šalimis, laikydamasis atvirumo, skaidrumo, sąžiningumo principų, prisiimdamas socialinę atsakomybę kaip mokslo ir studijų rinkos dalyvis, kaip darbdavys, vartotojas, visuomenės narys.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos