Misija ir vizija

VU Komunikacijos fakulteto misija yra rengti aukštos kvalifikacijos informacijos ir komunikacijos specialistus, atlikti mokslinius tyrimus ir ugdyti mokslininkus, perduoti kultūrinį tapatumą. Išsamiau misija atskleidžiama:

  1. Rengiant aukštos kvalifikacijos informacijos ir komunikacijos specialistus. Bakalauro ir magistrantūros studijų metu Komunikacijos fakultetas sudaro sąlygas studijuojantiesiems įgyti universalų išsilavinimą ir tapti veikliais ir atsakingais specialistais; siekia, kad visų formų studijų kokybė atitiktų tarptautinį lygmenį ir tenkintų studijuojančiųjų, visuomenės ir valstybės poreikius.
  2. Atliekant mokslinius tyrimus ir rengiant mokslininkus. Komunikacijos fakultetas komunikacijos ir informacijos moksluose išsaugo ir stiprina lyderio vaidmenį tarp kitų Lietuvos mokslo institucijų ir skatina tarptautiniu lygmeniu pripažintus mokslinius tyrimus. Šioje veikloje yra stiprinami ir internacionalizuojami mokslo leidiniai, plečiama tarpdisciplininių tyrimų kryptis. Doktorantūros studijų metu Komunikacijos fakultetas užtikrina savo krypties ir savo mokslinės mokyklos mokslo tyrimų tęstinųmą.
  3. Perduodant kultūrinį tapatumą. Vilniaus universitetas turi ypatingą kultūrinio tapatumo perdavimo ir tęstinumo užtikrinimo misiją. Ši misija yra įpareigojantis kiekvienam VU padaliniui, bet KF naujausiais laikais tenka ypatingas vaizdmuo: tik komunikacijos ir informacijos mokslų tyrimų erdvėje yra kuriamos priemonės ir būdai, kuriais galime paveldo vertybes toliau taikyti kultūroje, šiuolaikiškai suprasti tapatumą ir perteikti jį visuomenei.

Fakulteto vizijoje taip pat yra studijų koordinavimo ir administravimo sistema, garantuojanti vykdomų studijų programų aktualumą, šiuolaikiškumą, pagrindimą mokslo tyrimais, skatinanti modernių dėstymo metodų ir priemonių diegimą. Strateginės partnerystės požiūriu stiprus komunikacijos ir informacijos mokslų bei su šiais dalykais susijusių praktinių veiklos sričių specialistų socialinės ir profesinės traukos, mokslinių diskusijų, nenutrūkstamo tobulinimo ir mokymosi visą gyvenimą centras.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos